MERCAN YAZILIM

Mercan Yazılım 2016 Tarihinde kurulmuş genç ve dinamik bir yazılım firması olarak yazılım dünyasına girmiştir. Mercan Yazılım olarak müşterilerimiz için e-iş çözümlerini "ihtiyacı anla ,çözümü üret ve uygula " prensibi ile gerçekleştirmekteyiz.

BİZ KİMİZ ?

Mercan Yazılım 2016 Tarihinde kurulmuş genç ve dinamik bir yazılım firması olarak yazılım dünyasına girmiştir. Mercan Yazılım olarak müşterilerimiz için e-iş çözümlerini "ihtiyacı anla ,çözümü üret ve uygula " prensibi ile gerçekleştirmekteyiz.Mercan Yazılım olarak yazılım ihtiyaçlarınıza çözüm üretmenin yanında "Meleğim Olur Musun " projemizle ülkemizdeki iş, girişimcilik,bilim vs. yüksek fikir potansiyeline sahip insanları ve yatırımcıları ortak platformda buluşturarak sosyal sorumlulukları yerine getiren yönümüzle de piyasada farkındalığımızı ortaya koymaktayız.

NELER YAPIYORUZ ?

Android : Anroid işletim sistemli cihazlarına uyumlu yazılımlar geliştiriyoruz.

Web Tasarım : Web tasarımlarımız yenilikçi, şık ve farklı dizaynları ile sizi rakiplerinizden farklılaştırır. .

Web Site Paketleri : Eğer amacınız ve düşünceniz profesyonel e-iş çözümleri üretmekse sizin için doğru olanı yapıyoruz.

Hibrit Uygulamalar :Tüm platformlara uyumlu(web, ios, android...) uygulamalarınızı en stabil şekilde hayata geçirmekteyiz.

Web Güvenlik :Web site tasarımlarımızın yanında internet ortamındaki tüm işlemleriniz için bilgi güvenlilikli kodlama yapmaktayız.

KİMLER BİZİ SEÇTİ ?